Odkryj piękno Tajlandii

Na całym świecie jest wiele niezwykłych miejsc. Ciężko w takim razie w krótkim tekście opisać najpiękniejsze atrakcje, ponieważ to coś niemożliwego. I dlatego skupmy się nieco bardziej na zobaczeniu niesamowitych miejsc na terenie Tajlandii. Moim skromnym zdaniem Tajlandia to zdecydowanie jeden z najładniejszych krajów na całym świecie. Komu szczególnie spodoba się ten egzotyczny kierunek? Cóż, pewnie internauci marzący o samodzielnych wyprawach, bez korzystania z biur podróży powinni orientować się, że Tajlandia to w sumie nietrudna destynacja.
Pewnie są prostsze kraje, przykładowo Włochy, lecz jeżeli w grę wchodzi Azja, Tajlandia jest najlepszym kierunkiem. Niedrogo, bezpiecznie, a na dodatek można śmiało powiedzieć, iż Tajlandia jest niemal stworzona pod backpackerów.
Niezwykły jest Bangkok, czyli stolica tego państwa. Co ciekawe, jest to najpopularniejsza stolica świata. Przede wszystkim dzięki chińskim turystom. Fantastyczna jest również wyspa Phuket – to prawdopodobnie raj. Niezbyt interesująca jest Pattaya, chociaż zapewne mężczyźni szukający nocnych uciech będą zachwyceni.
źródło: http://studyintheusa.pl, ld-projekt.pl, www.freedomtravel.pl, http://modnezwierzaki.pl

Inne wpisy:

Categories: Turystyka

Comments are closed.

Będzie duża grupa

Jest obszerna grupa figur, jakim kafelki jednoczą się z chmurnymi ...